LogoUNIQUE - to miejsce gdzie zgromadziliśmy wszystkie najpopularniejsze i najskuteczniejsze zabiegi z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej oraz fryzjerstwa. Posiadamy również Gabinet Fizjoterapii, masażu, odnowy biologicznej oraz Poradnię Dietetyki. Naszym priorytetem jest to, by Klienci czuli się bezpiecznie , pewnie, aby całkowicie zaufali wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników. Zabiegi są wykonywane w oparciu o najlepsze produkty oraz najnowsze technologie.

Potwierdzeniem jakości naszego gabinetu jest stale powiększająca się liczba Klientów. Wykonujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dzień po dniu pracujemy nad podnoszeniem naszych kwalifikacji i polepszeniem jakości świadczonych przez nas usług. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w naszym gabinecie to czas relaksu i prawdziwej przyjemności.

NASZ ZESPÓŁ

mgr Joanna Pilszek

Ukończyła Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową na kierunku Kosmetologia oraz Odnowa Biologiczna. Kosmetolog, linergista z kilkuletnim stażem. Kierunek, którym się zajmuje jest dla niej zarówno pracą jak i pasją. Aktywna uczestniczka wielu kursów doskonalących umiejętności w zakresie kosmetologii.

Grażyna Pisarzowska

Posiada tytuł Mistrza Fryzjerstwa. Autorka wielu przełomowych koloryzacji i stylizacji. Ciągle szlifuje swój warsztat poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz kursach. Łączy nowoczesną technologię z profesjonalną wiedzą, dzięki czemu może tworzyć niepowtarzalne fryzury.

Barbara Sopata

Wirtuoz fryzjerstwa. Jej główny cel to podkreślenie indywidualnego charakteru każdego z naszych klientów, dobierając odpowiednią fryzurę̨ i fantastyczną stylizację. Doskonale zna się na modnych technikach czesania i koloryzacji włosów. Stale rozwija się w tym kierunku, gdyż największym jej celem jest sprostanie oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów

Paweł Kroczek

Fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach - wykwalifikowany rehabilitant z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Z wielką pasją pomagający ludziom w dojściu do pełnej sprawności fizycznej. W pracy z pacjentem wykazuje się cierpliwością, precyzją oraz indywidualnym podejściem. Stale doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach.